Математичні аргументи, чому ці вибори – не вибори
Маємо чітку математику, яка доводить, що вибори сфальсифіковано на національному рівні.
Перший пункт – це відсоток зіпсованих чи непроголосованих бюлетенів. У "опозиційних" регіонах він – як і належить йому бути, 1-2%. В той же вас на Сході та Півдні він в 2-3 рази вищий, тобто сягає в середньому 3-5%. Про це свідчить статистика по мажоритарним кандидатам.
Особисто я не готовий повірити в те, що народ у цих регіонах погано вміє користуватися ручкою при голосуванні чи масово малює непристойності на бюлетенях – на відміну від своїх співвітчизників з західних областей. Найочевидніше пояснення – на дільницях "провладних" регіонів було масове псування тих бюлетенів, де стояли позначки за конкурентів провладних кандидатів.
Другий пункт – це особлива поведінка прихильників Партії регіонів і її філіалу – КПУ.
Ось графіки (джерело) залежності між голосами, які отримала та чи інша партія, і відсотком явки.
Очевидно, що результати опозиційних партій ведуть себе так, як їм велить теорія ймовірності – тобто їх криві більш-менш схожі з так званим нормальним розподілом, або розподілом Гаусса. На їх фоні різким контрастом виглядає крива Партії регіонів – вона явно не дружить з Гаусом. Аномально активні дільниці принесли аномально багато голосів Януковичу і Ко.
Знову-ж таки, особисто я не готовий навіть уявити те чудо, яким можна було б пояснити таку математичну ненормальність розподілу голосів ПР.
Висновок – виходячи з таких даних, вибори є системно сфальсифікованими, і визнавати їх дійсними не можна. Принаймні, якби я переміг у себе на окрузі, я б не взяв мандат, бо тоді я б де-факто підтримав крадіжку голосів сотень тисяч, а то й мільйонів моїх співвітчизників.
Все очевидно. Залишається лише спостерігати, чи стануть опозиційні партії виконувати свої погрози скласти мандати. Дуже хочеться, щоб їм вистачило духу!
автор: Ігор Луценко